نرم افزار رستوران و كافی شاپ آرمینا فود
استقلالی یا پرسپولیسی - تهدید جدی ملی‌پوشان استقلال به باشگاه

برای حمایت از ما بر روی مطالب کلیک کرده و اجازه دهید تبلیغ باز شود...

تهدید جدی ملی‌پوشان استقلال به باشگاه

نویسنده :م ر
تاریخ:سه شنبه 25 آذر 1393-01:41 ق.ظ

برخی از ملی‌پوشان استقلال از شرایط خود در این تیم راضی نیستند و نغمه جدایی سر داده‌اند.

تهدید جدی ملی‌پوشان استقلال به باشگاه
به گزارش افکارنیوز، به جز بیک‌زاده و تیموریان یکی، دو بازیکن دیگر به جمع معترضان اضافه شده‌اند و پیش از سفر به آفریقای جنوبی همراه تیم ملی در تماس با مسئولان باشگاه استقلال اعلام کردند ظرف روزهای آینده تکلیف‌شان پیرامون مسائل مالی مشخص شود، در غیر این صورت و پس از بازگشت کاروان تیم ملی به ایران و قبل از سفر به استرالیا تصمیمات دیگری خواهند گرفت.

وعده باشگاه استقلال به ملی‌پوشان ناراضی/ از آفریقا برگردید پول می‌گیرید!


باشگاه استقلال طی یكی، دو هفته گذشته با بحران‌های جدی‌ای در قبال تعهدات مالی‌‌اش با بازیكنان ملی‌پوش و گران‌قیمت خود روبه‌رو شد، تا جایی كه مدیران باشگاه برای عبور از این چالش دردسرهای زیادی را به جان خریدند و كار به دخالت اعضای هیأت ‌مدیره هم كشید كه مهمترین ماجرا در قبال آندرانیك تیموریان رخ داد و هنوز هم طرفین به نتیجه‌ای نرسیده‌اند. بعد از آندو نفراتی مثل هاشم بیك‌زاده، خسرو حیدری و... هم بر سر مسائل مالی با باشگاه چالش‌هایی داشتند و حتی خواستار دریافت رضایتنامه خود برای جدایی در نیم‌فصل شدند.شنیدیم قبل از سفر این بازیكنان به آفریقای جنوبی برای همراهی تیم ‌ملی تماسی میان آنها و مسئولان باشگاه استقلال برقرار شده كه طی این تماس آنها با وعده رسیدن به مطالبات‌شان در بازگشت از آفریقا روبه‌رو شدند. گویا این وعده از آن جهت داده شده كه بازیكنان ملی‌پوش مدیر برنامه‌های خود را مأمور تعیین وضعیت خود در مدت زمان دوری از ایران كرده‌اند تا در فرصت نقل و انتقالات زمستانی آنها بهترین تصمیم را بگیرند، به همین خاطر استقلالی‌ها برای حفظ ستاره‌های خود پیشدستی كرده و وعده تسویه حساب با آنها بعد از اردوی ۱۰ روزه تیم‌ ملی در آفریقای جنوبی را داده‌اند.برگه‌هایی كه حقیقت را مشخص می‌كند/ متمم قراردادهای ملی‌پوشان استقلال كجاست؟


اختلاف اصلی ملی‌پوشان استقلال با این باشگاه، در ارقامی است كه آنها با این باشگاه توافق كرده و قراردادهایی است كه به سازمان لیگ ارسال شده. به هیچ وجه قابل قبول نیست بازیكنانی كه ارقام قراردادهای‌شان در فصل گذشته حول و حوش ۲ میلیارد تومان بود، امسال با یك میلیارد در تیم ماندنی ‌شده باشند، موضوعی كه علی فتح‌ا...‌زاده هم با صراحت در تلویزیون به آن اشاره كرد. حالا هم كه باشگاه استقلال گفته فقط قراردادهای رسمی و ثبت‌شده را معتبر می‌داند و نه توافق‌های اول فصل، صدای ملی‌پوشان استقلال درآمده است. آن طور كه مطلع شدیم، متمم قراردادهایی كه میان باشگاه استقلال و ملی‌پوشان به امضا رسیده، دست خود بازیكنان نیست.آنها پیش از ثبت قرارداد، مكمل‌های قراردادی با باشگاه به امضا رسانده‌اند تا بتوانند مابقی مبلغ قرارداد را دریافت كنند اما چون این مكمل‌ها دست خودشان نیست، دست‌شان به جایی بند نمی‌شود و نمی‌توانند ثابت كنند روی چه مبلغی با باشگاه توافق كرده‌اند. علی نظری جویباری كه آن زمان مسئول بستن قراردادها بود، چند روزی است سكوت كرده و هیچ حرفی در این خصوص نمی‌زند. كمیته نقل و انتقالاتی هم كه در باشگاه فعال شده و شامل ۳ عضو هیأت مدیره است، فقط قراردادهای رسمی را معتبر می‌داند نه آنچه نظری با بازیكنان توافق كرده هر چند كه در مجموع باید گفت عملكرد ملی‌پوشان استقلال هم در لیگ و جام حذفی قابل دفاع نبوده و ثابت شده كه آنها نسبت به پولی كه گرفته‌اند (یا می‌گیرند) فوتبال بازی نمی‌كنند.


نوع مطلب : استقلال 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


محصولات ویژه

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic